Kariéra

Nabídka pracovních pozic:

SERVISNÍ TECHNIK

Hledáme do našeho týmu servisních techniků nového kolegu. Nemusíš být expert, všechno tě rádi naučíme.

Tvojí výhradní náplní práce bude provádění servisu u stávajících, i nových zákazníků. Neboj, nefungujeme na principu „hodit do vody a plavat“. Na většinu servisních zásahů jezdíme ve dvou.

Náplň práce

  • Servis systémů EPS, ER (NZS), EZS (PTZS) a CCTV
  • Opravy, montáže a instalace těchto zařízení
  • Spoluúčast na nových realizačních zakázkách
  • Technická podpora a komunikace se zákazníky

Požadavky:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zručnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • Zájem učit se nové věci a snaha posouvat se vpřed
  • Čistý trestní rejstřík je podmínkou
  • Nebát se výšek (práce i na plošině ve výšce cca 12 m)

Výhodou je:

  • Znalost a zkušenost se systémy EPS
  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru (ideálně vyhl. 50/78 § 5 a výše)

Nabízíme:

  • Práci na HPP v české společnosti s 25-ti letou tradicí v oboru bezpečnostních technologií
  • Přátelské pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • Pravidelné odborné vzdělávání
  • Možnost školení na technika požární ochrany/odborně způsobilou osobu
  • Možnost servisních výjezdů i do zahraničí
  • Použití vozidla i pro soukromé účely
  • Firemní telefon, notebook
  • 20 dní dovolené + firemní volna mezi svátky apod.
  • Firemní akce a team-buildingy
  • Příspěvek na sportovní vyžití nebo dovolenou + multisport karta za 200 Kč/ měsíc
  • Možnost nástupu ihned

Zaujal Tě náš inzerát, nebo máš nějaký dotaz? Kontaktuj nás a dozvíš se víc.

Můžeš zavolat na +420 724 872 165 nebo poslat email na kariera@avalon.cz

Projektant slaboproudých technologií

POŽADUJEME:

  • vzdělání SŠ
  • práce s ACAD, případně CadCon
  • ŘP sk.B
  • zodpovědnost, spolehlivost, schopnost samostatné práce, komunikativnost
  • loajalita, ochota učit se, manuální zručnost a logické uvažování
  • výhodou znalost  systémů EPS, EZS, CCTV apod.
  • výhodou znalost AJ

NABÍZÍME:

  • HPP, zaměstnání ve stabilní společnosti, která již působí na českém trhu přes 20 let
  • perspektivní zaměstnání, zajímavé finanční ohodnocení
  • přátelské pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • možnost nástupu ihned
  • možnost využití firemního vozidla i pro soukromé účely
  • příspěvek na dovolenou
  • pravidelné odborné vzdělávání
  • firemní akce a team-buildingy

Obchodní manažer

NÁPLŇ PRÁCE:

  • péče o stávající zákazníky
  • monitoring trhu
  • aktivní identifikace obchodních příležitostí
  • vedení obchodních jednání
  • navrhování a prezentace technického řešení
  • evidence aktivit v interním systému
  • aktivní účast na akcích v odborných kruzích
  • spolupráce s finančním, servisním a ostatními odděleními uvnitř společnosti

POŽADUJEME:

  • vzdělání SŠ/VŠ
  • komunikační, prezentační, obchodní dovednosti
  • zodpovědnost, spolehlivost, schopnost samostatné práce
  • důslednost, vytrvalost, asertivita
  • loajalita, ochota učit se,
  • selský rozum, logické uvažování
  • anglický jazyk
  • technické zázemí výhodou

NABÍZÍME:

  • firemní vozidlo i pro soukromé účely