Kontakty

Kontakt

AVALON s.r.o.

Rokycanova 18
130 00 Praha 3

IČ: 63978865
DIČ: CZ63978865

 

Vedení společnosti

Jednatel: Ing. Ivan Macháček, tel: 222 592 641, machacek@avalon.cz

Ředitel:    Filip Langer, tel: 724 742 117, langer@avalon.cz

Obchodní ředitel: Mgr. Jan Indra, tel: 792 325 272, indra@avalon.cz

Finanční ředitelka: Ing. Alena Šťastná,  tel: 602 393 004 , stastna@avalon.cz

 

Obchodní oddělení

Michal Hupka , tel: 722 210 013, hupka@avalon.cz

Lubomír Jakubík, tel: 601 102 835, jakubik@avalon.cz

Karolína Bezděková, tel: 720 346 348, bezdekova@avalon.cz

 

Realizace

David Najč, tel: 724 742 113, najc@avalon.cz

 

Servisní oddělení - HOTLINE 725 734 547

Martina Jirásková, tel: 733 120 992, jiraskova@avalon.cz

Zdeněk Kalný, tel: 724 742 120, kalny@avalon.cz

Evžen Teršl, tel: 724 872 165, tersl@avalon.cz

Karel Rutrich, tel: 723 789 285, rutrich@avalon.cz

Rostislav Malý, tel: 776 434 609, maly@avalon.cz

 

 

Projekce

Ing. Vladimír Koutník, tel: 724 742 118, koutnik@avalon.cz

Pavel Odstrčil, tel: 727 972 225, odstrcil@avalon.cz

Peter Idelbek, tel: 608 978 558, idelbek@avalon.cz

Ing. Tomáš Hanikýř, tel: 730 511 109, hanikyr@avalon.cz

 

Technicko-materiálové zabezpečení, příprava staveb, logistika

Martin Macháček, tel: 727 814 404, martin.machacek@avalon.cz - logistika

Tomáš Achs, tel: 724 675 386, achs@avalon.cz - TMZ

 

 

 

 

 

 

 

Reklamace

Školení