Kontakty

Kontakt

AVALON s.r.o.

Rokycanova 18
130 00 Praha 3

IČ: 63978865
DIČ: CZ63978865

 

Jednatel společnosti

Ing. Ivan Macháček, tel: 222 592 642, machacek@avalon.cz

Ředitel společnosti

Filip Langer, tel: 724 742 117, langer@avalon.cz

Obchodní oddělení

Email na obchodní oddělení - obchod@avalon.cz

Mgr. Jan Indra - vedoucí obchodního oddělení, tel: 792 325 272, indra@avalon.cz

Michal Hupka , tel: 722 210 013, hupka@avalon.cz

Richard Michalica, tel: 603 309 811, michalica@avalon.cz

Lucie Skupinová, tel: 607 016 103, skupinova@avalon.cz

Technická podpora

Zdeněk Kalný, tel: 724 742 120, kalny@avalon.cz

Tomáš Sedliský, tel: 727 814 404, sedlisky@avalon.cz

Servisní oddělení

Michal Drahoš, tel. 724 872 165, drahos@avalon.cz 

Mgr. Nina Macháčková, tel: 724 742 119, machackova@avalon.cz

Projekce

Ing. Vladimír Koutník, tel: 724 742 118, koutnik@avalon.cz

Pavel Odstrčil, tel: 727 972 225, odstrcil@avalon.cz

Peter Idelbek, tel: 608 978 558, idelbek@avalon.cz

Ing. Tomáš Hanikýř tel: 730 511 109, hanikyr@avalon.cz

Objednávky, fakturace, platby

Objednávky - objednavky@avalon.cz
Faktury - faktury@avalon.cz

Ing. Alena Šťastná, ekonomika, tel: 602 393 004 , stastna@avalon.cz

Andrea Horčíková - logistika, tel: 222 592 641, horcikova@avalon.cz