Kariéra

Nabídka pracovních pozic:

Projektant slaboproudých technologií

POŽADUJEME:

  • vzdělání SŠ
  • práce s ACAD, případně CadCon
  • ŘP sk.B
  • zodpovědnost, spolehlivost, schopnost samostatné práce, komunikativnost
  • loajalita, ochota učit se, manuální zručnost a logické uvažování
  • výhodou znalost  systémů EPS, EZS, CCTV apod.
  • výhodou znalost AJ

NABÍZÍME:

  • HPP, zaměstnání ve stabilní společnosti, která již působí na českém trhu přes 20 let
  • perspektivní zaměstnání, zajímavé finanční ohodnocení
  • přátelské pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • možnost nástupu ihned
  • možnost využití firemního vozidla i pro soukromé účely
  • příspěvek na dovolenou
  • pravidelné odborné vzdělávání
  • firemní akce a team-buildingy

Obchodní manažer

NÁPLŇ PRÁCE:

  • péče o stávající zákazníky
  • monitoring trhu
  • aktivní identifikace obchodních příležitostí
  • vedení obchodních jednání
  • navrhování a prezentace technického řešení
  • evidence aktivit v interním systému
  • aktivní účast na akcích v odborných kruzích
  • spolupráce s finančním, servisním a ostatními odděleními uvnitř společnosti

POŽADUJEME:

  • vzdělání SŠ/VŠ
  • komunikační, prezentační, obchodní dovednosti
  • zodpovědnost, spolehlivost, schopnost samostatné práce
  • důslednost, vytrvalost, asertivita
  • loajalita, ochota učit se,
  • selský rozum, logické uvažování
  • anglický jazyk
  • technické zázemí výhodou

NABÍZÍME:

  • firemní vozidlo i pro soukromé účely

Hledáme nového kolegu na pozici servisního technika na plný úvazek s nástupem možným ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy.

  • Náplň práce
  •  instalace a provádění funkčních zkoušek EPS, ER a CCTV
  •  zpracování příslušné dokumentace
  • technická podpora

Požadavky:

  • elektro vzdělání (ideálně vyhl. 50/78 § 5 a výše, ale není podmínkou)
  • předchozí praxe výhodou nikoliv však podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • týmový duch, zručnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • zájem učit se nové věci a snaha posouvat se vpřed

Nabízíme:

  • zázemí zavedené společnosti, která na trhu působí již od roku 1995
  • osobní přístup a přátelský kolektiv
  • služební vůz, notebook, mobilní telefon, pracovní oblečení
  • pravidelná školení
  • pojištění odpovědnosti hrazené firmou
  • trvalý pracovní poměr s možnosti profesního růstu
  • férové podmínky a zajímavý nástupní plat